Katalog

Włączone filtry:
  Kolor

  Informacja

  Hurt Jest 207 produktów.

  Podkategorie

  • Wiosna/Jesień

   Wiosną i jesienią niekiedy lekceważymy konieczność używania nakryć głowy. Uważamy, że albo jest jeszcze za wcześnie na ich noszenie, albo, że przecież już niedługo lato, robi się ciepło i nie ma już takiej potrzeby. Jest to jednak duży błąd, gdyż czapki jesienne oraz wiosenne mogą nieraz uchronić nas samych, a w szczególności nasze dzieci przed przeziębieniem, czy też innymi chorobami. Są one przecież tak groźne dla dziecka, więc nie należy ryzykować – warto pamiętać o zabezpieczeniu główki najmłodszych także jesienią i wiosną. Czapka jesienna lub wiosenna powinna być, rzecz jasna, nieco cieńsza niż ta przeznaczona do noszenia zimą, lecz nie oznacza to, że możemy bezpiecznie i bez konsekwencji zapomnieć całkowicie o jej noszeniu. Oferujemy czapki wiosenne i jesienne dla każdego naszego klienta. Znajdziecie odpowiednie nakrycia głowy zarówno dla siebie, jak i z motywami dziecięcymi, które sprawią, że dziecko z radością włoży na swoją głowę czapkę także w te pory roku. Zapraszamy do przeglądania oferty oraz poszukiwania odpowiednich dla siebie wyrobów firmy GALO.

  • Lato

   Ważne jest, by zadbać o nakrycie głowy dziecka także w czasie, gdy na podwórku panuje upał i świeci słońce. Nie oznacza to oczywiście, że powinniśmy przyodziać naszego malucha w wełnianą czapkę, czy kaptur. W tym wypadku chodzi o ochronę główki dziecka pod innym względem niż zimą. Z tego powodu stworzyliśmy dla Was kolekcję czapek letnich. W okresie letnim czapka ma za zadanie przede wszystkim chronić przed udarem słonecznym. Osłania również oczy dziecka, co jest nie tylko pozytywne dla ich zdrowia, jak też po prostu pozwala na swobodne patrzenie we wszystkie strony. To, że pogoda jest upalna, nie znaczy również, że nie może wiać zimny, nieprzyjemny wiatr, szczególnie gdy wybieramy się na wakacje nad morze lub w góry. Czapki letnie mają za zadanie chronić także właśnie przed wiatrem. Nasze czapki letnie doskonale będą spełniać swoją funkcję na głowie każdego dziecka. Dostępne są w różnych krojach i kolorach – zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Zachęcamy każdego rodzica do tego, by zadbał o zdrowie główki dziecka nie tylko zimą, ale także latem.

  • Zima

   Zimą głowa dziecka narażona jest na szczególne niebezpieczeństwo. Zimne, mroźne powietrze, wiatr, śnieg – to wszystko może sprawić problemy z, tak mało odpornym jeszcze w wieku dziecięcym, zdrowiem. Rodzice powinni zadbać o odpowiedni ubiór dziecka. Mogą zrobić to w naszym sklepie, zaopatrując dzieci w rękawiczki, kominy oraz czapki zimowe. Nasz asortyment zimowych czapek dziecięcych składa się z różnorodnych, wysokiej jakości produktów. Dostosowując się do różnych oczekiwań klientów, oferujemy artykuły w różnych krojach, kolorach oraz wykonane z różnych materiałów. Dzięki tak dużemu wyborowi czapek zimowych Twoje dziecko może być w tę niekorzystną pogodowo porę roku zarówno bezpieczne, jak również może dobrze wyglądać. Bez problemu dopasujesz nakrycie głowy do ubioru Twojego dziecka. Uroczy, różowy komin dla dziewczynki, a może stylowa czarna zimowa czapka dziecięca dla chłopca? Wszystko to znajdziesz w hurtowni oraz sklepie GALO. Z chęcią możemy zadbać o zdrowie oraz wygląd każdego dziecka.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 207 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 207 elementów